Ceník

Ceník je platný od 20. 2. 2020

Příprava na kojení, péči o miminko a rodičovství

Individuální setkání pro jednotlivce nebo pár: 1200 Kč/2-3 hodiny
Náplň setkání je vždy uzpůsobena na míru klientům a jejich přáním. Většinou mluvíme o porodu, prvním kontaktu s miminkem, o jeho potřebách a způsobech, jimiž je dává najevo. Jak rozeznat, jestli má hlad nebo je unavené. Jak podpořit bezproblémové začátky kojení a vzájemné sžívání v rámci celé rodiny. Regenerace po porodu, vliv porodu a šestinedělí na tělo a duši novopečené maminky, role ostatních členů rodiny. Setkání je naplněno sdílením praktických zkušeností a je zde velký prostor pro dotazy účastníků.

Skupinové kurzy: od 300 Kč/os.
Pro více informací sledujte aktuality na úvodní stránce nebo facebookovou stánku Průvodce harmonickým mateřstvím.


Poporodní podpora, laktační poradenství

Vstupní konzultace v porodnici nebo u vás doma: 700 Kč/návštěva
Návštěva obvykle trvá 1,5-2 hodiny, v ceně je zahrnuta i následná komunikace a poradenství přes SMS, e-mail apod., kdy jsem vám k dispozici pro doplňující dotazy a podporuji vás i na dálku.

Kontrolní návštěva v porodnici nebo u vás doma: 400 Kč/návštěva
Kontrola obvykle trvá kolem 1 hodiny.

Konzultace poporodní duly po telefonu, e-mailu nebo skypu: 100 Kč/15 minut
Tato služba je určena pro rodiče, kteří dosud nebyli mými klienty a potřebují jednorázovou konzultaci na dálku bez osobní návštěvy.


Půjčovna

Šátky na nošení dětí: 200 Kč/měsíc + 500-2000 Kč vratná záloha dle druhu šátku
Podrobnější informace k jednotlivým druhům šátků naleznete zde.

Knihy a časopisy: 30 Kč/měsíc + vratná záloha dle hodnoty titulu

Manuální odsávačka mateřského mléka: 50 Kč/týden + 500 Kč vratná záloha

Elektrická odsávačka mateřského mléka: 100 Kč/týden + 1000 Kč vratná záloha

Stříbrné kloboučky: 100 Kč/týden + 1000 Kč vratná záloha

Kojenecká váha: 100 Kč/týden + 1000 Kč vratná záloha

Pro klientky, kterým poskytuji konzultace v rámci laktačního poradenství, je zapůjčení odsávaček, váhy, stříbrných kloboučků nebo Praktického návodu na kojení/dojčenie zdarma. Vždy jen prosím počítejte se zálohou, děkuji.

Při navrácení zapůjčeného předmětu je vám vyplacena zpět vaše záloha, od níž se odečítá půjčovné. V případě závady nebo poškození předmětu je z kauce stržena přiměřená částka potřebná na opravu nebo odstranění závady. Nelze-li předmět opravit (roztržení nebo propálení šátku, nevratné zničení odsávačky, váhy, kloboučků, literatury či jejich ztráta atp.), kauce se nevrací. Běžné opotřebení není bráno jako závada.


Homeopatické přednášky, besedy, konzultace

Momentálně z důvodu velké časové vytíženosti tyto služby neposkytuji.


Cestovné

Náklady na dopravu a čas strávený cestou po Mladé Boleslavi neúčtuji.


Proplácení služeb zdravotními pojišťovnami

V České republice bohužel zatím nejsou služby soukromých laktačních poradkyň, dul ani homeopatů propláceny z veřejného zdravotního pojištění. Avšak některé pojišťovny přispívají na laktační poradenství nebo předporodní přípravu z bonusových balíčků, můžete se na to informovat u té své.
Například u Zaměstnanecké pojišťovny Škoda lze na laktační poradenství využít příspěvek určený maminkám po porodu. Jeho celková výše je 1000 Kč. Podrobnosti naleznete zde.
Všeobecná zdravotní pojišťovna nabízí svým pojištěnkám možnost čerpat příspěvek až ve výši 3000 Kč, jedná se o souhrnnou částku určenou těhotným ženám a ženám po porodu. Více se dočtete zde.

Top