Recenze

„Ivča nás zachránila od umělé výživy. Podporovala nás, dávala nám spoustu cenných rad a ani neví, jak moc si toho vážím. Ještě jednou děkuji. A rozhodně všem doporučuji. Je skvělá!“ (ověřená recenze Facebook)

„Jako dětská lékařka se Ivou a jejím přístupem k mateřství ráda inspiruji. V oblasti laktačního poradenství jsem se od ní mnohému přiučila. Rozhovory s ní jsou pro mne velmi obohacující a zároveň mi dávají jistotu, že ženy v její péči jsou v těch nejlepších rukou.“ (ověřená recenze Facebook)

„Ivča je fakt super! Její rady ohledně kojení a péče o miminko mi moc pomohly!! Je moc ochotná, srší z ní pozitivní energie, takže s ní není nic problém a vše pomůže vyřešit. Nemusím hledat rady na netu v diskuzích, ale vím, na koho se mohu obrátit!! Moc díky, Ivčo! Tvá práce je velkým přínosem maminkám a miminkům!“ (ověřená recenze Facebook)

„Chtěla bych poděkovat paní Kouřilové za pomoc v tísni. Kdo si prošel neplechou kojení mi dá za pravdu, že každá její rada dokázala odbourat stres, bolesti a celkové zklamání, které v období šestinedělí žena prožívá během kojení. Byla jsem úplný amatér a díky tomu jsem si zadělala na zánět a vysoké teploty. Bez její pomoci bych kojení už dávno vzdala. Dokázala povzbudit a člověka znovu nakopnout, že nic není tak hrozné, jak se zdá. Touto cestou chci opět poděkovat a ostatním kojícím ženám přeji pevné nervy (upřímně, co bychom pro ty drobečky neudělaly), prostě jsme matky!“ (ověřená recenze Facebook)

„Velice doporučuji paní Ivu při problémech s kojením. Udělala si na nás čas vlastně během chvilky a díky tomu se náš malý mohl pořádně nadlábnout a hlavně začal krásně přibírat a i paní doktorka měla z přírůstku na váze ohromnou radost. Z paní Ivy jsem od první chvíle měla výborný pocit, velice sympatická a milá paní, která se stále usmívala a při každé příležitosti chválila. Ještě jednou moc děkuji za její čas a rady, které moc pomohly.“ (ověřená recenze Verča Š.)

„Jsem z paní Ivy neskutečně nadšená… když jsem byla v nouzi a ona bohužel neměla volný termín, dávala mi cenné rady přes messenger… s velkou radostí jsem ji nakonec mohla přivítat, když si na mě našla volnou chvíli a přeci jen jsme se mohly setkat osobně… Je to velmi sympatická žena, kterou jsme si se starší dcerkou obě oblíbily… jak píší i jiné ženy v hodnocení, dokáže povzbudit i se s vámi radovat ze sebemenších pokroků… a samozřejmě ví, o čem mluví… jsem ráda, že i díky ní se mi podařilo nad problémem vyzrát a mohu dál kojit… přeji Vám Ivi jen to nejlepší a ať jste stále tak skvělá ❤️“ (ověřená recenze V. N.)

“Od narození syna jsme měli problémy s kojením. Jako rychlé řešení nám sestřičky v porodnici doporučily kojení přes „kloboučky“, které bylo náročné nejen časově… Kontaktovali jsme poradkyni a paní Kouřilová nám pomohla zbavit se „kloboučků“ během 14 dní. Od té doby stále plně kojíme a nemáme žádné problémy již 7 měsíců. Rozhodně se vyplatilo problém řešit a cena byla víc než příznivá.” (ověřená recenze M. H.)

„Paní Kouřilovou všem mohu doporučit, je to žena se  ❤️  na správném místě! U syna jsem bojovala s kojením a bohužel jsem tenkrát o paní Ivě nevěděla a řešila jsem to s někým jiným a teď vím, že špatně. Teď s dcerkou je to jiné, v hlavě jsem měla pořád zafixované, co mi tenkrát říkali u syna, že mám špatné prsa, malá prsa, málo mléka, špatné mléko, atd. Díky paní Ivě, která mě a malou velmi podporovala a povzbuzovala, se nám kojení daří a malá krásně prospívá. Když jsem měla jakýkoli problém, pochybnost tak mi poradila ať osobně, telefonicky nebo po what’s upu.. moc jí děkuji, že si na mě vždycky udělala čas a věnovala se nám!  ❤️ Nebýt jí, tak už bych to asi dávno vzdala.. moc Vám za všechno děkuji 🙏 ❤️“ (ověřená recenze P. R.)

„Ivo, moc a moc Ti děkuji za skvělé jednání, za skvělou péči, za skvělý přístup. Děkuji také za pozitivní energii, kterou kolem sebe šíříš, a za všechno, co pro ostatní maminky děláš. 🌸🌸🌸“ (ověřená recenze Facebook)

„Iva je profesionálka každý coulem a zároveň dokáže být empatickou přítelkyní, kterou jsem v období počátku mateřství (například díky absolutní absenci efektivní podpory kojení v porodnici) potřebovala. A nejen to. Její tipy pro každodenní režim s miminkem jsem velice ocenila. Dokáže poradit, podpořit a vždy hledá vhodné řešení. Díky!“ (ověřená recenze Facebook)

„Paní Iva je zlatíčko. Po skoro tříměsíčním problému s kojením, kdy jsem musela dokrmovat, mi pomohla k plnému kojení. Nikdy není pozdě, stačí jen opravdu chtít a mít kolem sebe ty správné lidi 😉 Ještě jednou díky, Ivo.“ (ověřená recenze Facebook)

„Paní Kouřilová je úžasná profesionálka, díky ní jsem nepřestala s kojením.. začátky byly strašný, bolestivý, probrečený, ale jen s paní Ivou jsem to zvládla a malý byl kojený do 17 měsíců… moc moc děkuju… teď mi zase dává rady při zastavování laktace… má ke všemu pozitivní přístup a to je hlavní 🙂 Moc Vám děkuju!!!“ (ověřená recenze K. H.)

„Z porodnice jsme odcházeli po 3 dnech od narození s dokrmem 30-40 ml UM kvůli 2denní fototerapii kvůli časné novorozenecké žloutence. Byla jsem z toho nešťastná, ba přímo zoufalá, že své druhé dítě nebudu kojit, když jsem prvního syna 18m kojila ještě v den porodu. Díky cenným radám, které mi Iva poskytla telefonicky, se mi během dvou dní doma podařilo dokrm zcela odbourat. Měly jsme domluvenou schůzku, jak nejdříve to bylo možné, ale nakonec na ni nedošlo, jelikož už jsme byly prakticky bez dokrmů. Tímto bych chtěla Ivě moc poděkovat, že se mi zdarma věnovala ve svém volném času telefonicky a pomohla nám oběma v době, kdy jsme to potřebovaly jako sůl… Děkuji za pozitivní přístup a dobré užitečné rady. Ty měly pro mě cenu větší než zlato…“ (ověřená recenze Klára)

„Paní Ivu Kouřilovou mohu všem jen doporučit! Opravdu mi moc pomohla. Ví, o čem mluví, a navíc je hrozně fajn. Jsem moc ráda, že jsem se na ni obrátila 🙂 “ (ověřená recenze J. B.)

„Paní Ivu můžeme s Ellinkou velmi doporučit! Moc milá, empatická a své práci opravdu rozumí a dělá ji srdcem. Zachránila nás od UM, díky ní si s dcerou kojení užíváme už 11m. Vyzařuje z ní velká pohoda a hlavně nikam nepospíchá, udělá si čas a vše řeší v klidu. Moc děkujeme 😊“ (ověřená recenze Terka. H.)

„Paní Kouřilová je žena na svém místě. Zachránila mě od nechtěného ukončení kojení. Když bych poslouchala rady, co mi dali v porodnici nebo co mi dala dětská lékařka už bych svého chlapečka určitě nekojila. Jsem ji vděčná za všechny cenné rady, za všechen ten čas co mi věnovala jak osobně, telefonicky, tak i dopisováním po messengeru. Od té doby co jsme v kontaktu jsem věděla že tu mám někoho, kdo mi poradí, na koho se mohu obrátit a pomůže mi v jakékoliv situaci ohledně kojení ale i se začátkem příkrmů. Všem ženám které chtějí kojit doporučuji paní Kouřilovou je opravdu skvělá. Díky Vám! ❤️“ (ověřená recenze Sylvie M.)

Zde můžete přidat svou zkušenost:

Top